پاسخ به سوال

ساخت وبلاگ
پاسخ به سوال رضا از مشکین شهر استان اردبیل

سوال : سلام وقت بخیر بهترین نژاد پاکستانی کدوم نژاد است؟

آیا همه این نژاد ساعت خوبی داره؟

ببخشید ۵ نژاد از بهترین نژادهای کبوتر پاکستانی چه نژادهایی هست؟

استاد نژاد زیره چه جبوری نژادی هست ساعت پرش خوبی داره؟

جواب :

 سلام،نژادهای پاکستانی را نمیشود به ظاهر و یا به استیل قبول یا رد کرد کبوتر تیپلر خود را در پرواز نشان می دهدبهترین نژاد اگر بتوانید پیدا کنید نژاد پکیرگل هست بعد از آن مولتی واله سپس سیالکوت ، کاسوری ، گولدن ، کاسنی و دب واله ها خوب هستند.

کبوتر پکیر گل (فقیر گل) متعلق به کراچی پاکستان،و پرورش دهنده آن به عبارتی به وجود آورنده ی این نسل شخصی به نام فقیر گل و از قوم بلوچ می باشد این کبوتر اکثرا به کله ابرنزدیک است و خالها تا سینه کم رنگ و پشت گردن نیز خال دارد،سایز کبوتر متوسط ،بسیار هوش عالی دارد چشم صدفی خاکستری متمایل به سفید دارد ، از جوجگی سربالهایش سیاه رنگ هست بزرگ که می شود سربالاش سفید می شود دمب این کبوتریک الی دو پر سیاه می شود بقیه پرهای دم سفید و در برخی از این نژاد دمب کاملا سفید بنا بر نظر یکی از دوستانم درهر صد تا شاید یک دونه باخت بخورد پرواز این کبوتر در ارتفاع بالا و از 8 الی 12 ساعت می باشد در مناظق سردسیر ساعت بالاتری می آورد این نسل یک نسل بسیار قدیمی هست دست استادان خاص کراچی هنوز موجود هست و اگر اورجینال باشد قیمتی نیز ندارد یعنی رویش قیمتی نمیگذارند. این کبوتر را در پاکستان فقیرگل می نامند.

تصویری از کبوتر پکیر گل را مشاهده بفرمائید .

 

 

 

زیره : از ترکیب نژاد چاپدار با سایر نژادها از جمله چینا چابدارو چابدار با پرو یا زیرا گرفته و درست شده هوش آن در حد متوسط می باشد ، پرش بالایی نیزدارد. زیره سبک با پاهای بلند و گردنی کشیده کله ای مشابه کله مار دارد برخی دارای خالهای قهوه ای هستند در بین این نژاد کبوترانی یافت می شوند که سبک بال می زنند و بالشان بدون ذره ای صدا هست اوج گیری بسیار خوبی دارد.ساعت قابل ملاحظه ای نیز می آورد.

همه این نژادها را نمی شود گفت ساعت خوبی دارند باید آنان را پرواز داد اگر خوب بودند از آنها جوجه گرفت سپس از جوجه ی آنها جوجه گرفت نهایتا نتیجه ی خوبی خواهید گرفت نژاد

پاسخ به سوالات شرعی,پاسخ به سوالات شرعی اهل سنت,پاسخ به سوالات زنان,پاسخ به سوالات شرعی آنلاین,پاسخ به سوالات,پاسخ به سوالات دینی,پاسخ به سوالات پزشکی زنان آنلاین,...
نویسنده : بازدید : 30 تاريخ : شنبه 20 شهريور 1395 ساعت: 13:09